NO BANDITS

Miasto:
Pisz / Powiat Piski
Rozpoczęcie działalności:
2012
Gatunek muzyczny:
Pop
Twórczość:
Popularność:
Radio - lista:
Historia:
Zespół NoBandits to duet muzyków, którzy mają za sobą pewien bagaż doświadczeń muzycznych, a znaleźli wspólny mianownik zwan...y kompromisem w świecie miliona nut.
 
Charakter kompozycji cechuje się dużą rozpiętością stylistyczną, ale scaloną mocną sekcją rytmiczną oraz dominującym melodyjnym wokalem. Celowa archaiczność brzmienia i aranżacji wprowadza pewien rodzaj ascetyzmu w muzyce NoBandits.
NoBandits tworzą Jacek Zając i Piotr Syta. Swoją debiutancką płytę wydali w kwietniu 2014r. W kwietniu też duet wygrał konkurs w audycji „Łowisko Talentów” , które prowadzą Norbi i Mariusz Trzmiel w Radiu Olsztyn.
Od tego czasu zespół ma na swoim koncie spore sukcesy, między innymi został zaproszony do największej Polskiej rozgłośni radiowej, czyli do Polskiego Radia Programu 1 do audycji „Muzyczna Jedynka”, prowadzonej przez redaktora Zbigniewa Krajewskiego.
Muzyka grupy spotyka się żywym zainteresowaniem słuchaczy krajowych i zagranicznych. Utwory NoBandits można usłyszeć w rozgłośniach polonijnych w Irlandii, w „Radio Polonii” i największej polonijnej rozgłośni radiowej- „Wietrznym Radiu” w Chicago, które słyszalne jest aż w 5 stanach USA.
Od wielu miesięcy NoBandits utrzymuje się w ścisłej czołówce na liście przebojów Radia Olsztyn, w tym 3 razy będąc na miejscu 1. Duet koncertuje i udziela wywiadów dla telewizji i rozgłośni radiowych.
 

 


Dyskografia:
Rok: 2014, Wydawca: wł.

Odwiedza nas 88 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
873392